Забули подати заяву на спрощену систему. Що робити?

Zabuly Podaty Zayavu

Забули подати заяву на спрощену систему. Що робити?

Pngwing 150 150

Зареєстрували ФОП та невчасно подали заяву на спрощену систему❓

Почали отримувати дохід, а витрат не було? Ваша загальна сума податків 41,5% від всіх надходжень на розрахунковий рахунок.

ШОК‼️ Для чого я відкрив цей ФОП? Що робити?

Часто до мене звертаються такі підприємці, які зареєстрували ФОП ДЕШЕВО. Чому дешево? Тому що не була подана заява на спрощену систему оподаткування – у вартість «дешево» це не входить.

Перше, на що повинен звернути увагу підприємець і взяти під свій контроль, це те, щоб вчасно була подана заява на спрощену систему.

Якщо ж ви не звернули на це увагу, що може бути:

Новостворений ФОП є платником єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем державної реєстрації. До цього він знаходиться на загальній системі, всі доходи які він отримає будуть оподатковуватись, як на загальній системі (ст.177 ПКУ).

ПДФО 18% ВЗ-1,5%, ЄСВ-22%. Від чистого доходу (доходи – оплачені витрати).

Звітуватися буде 1 раз в рік протягом 40 к. дн.в, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (2020 рік це 09.02.2021р.)

Також підприємець повинен самостійно знайти реквізити для сплати податків, та сплатити протягом 10 к. дн. (2021 рік це 19.02.21 р.), що настають за останнім днем відповідного граничного строку, для подання податкової декларації.

‼️ Тому, якщо ви реєструєте ФОП і хочете бути платником єдиного податку 1-3 групи, не платити величезні податки, ви повинні слідкувати за тим, щоб була вчасно подана заява на спрощену систему оподаткування, або довірити це компетентним організаціям, і бути спокійним, що все буде добре.

Ми беремо на себе обов’язок зареєструвати ФОП так, щоб ви ні за що не турбувались та почали свою діяльність із прибутку, а не збитку😉

Якщо потрібно допомога у складанні та поданні звітності чи сплаті податків, тоді пишіть або дзвоніть

📲+380974037258 !!!