Про нас

Починаючи з 2009 року, компанія «Бух*Сервіс» почала  свою діяльність у сфері надання  бухгалтерських послуг.

Протягом цих років ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений партнер для широкого кола  юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

У нашому штаті працює команда з 5 висококваліфікованих бухгалтерів, які мають глибокі знання в сфері бухгалтерського та податкового законодаства. Ми завжди готові надати нашим клієнтам індивідуальний підхід та компетентну підтримку з усіх питань, пов’язаних із бухгалтерським та податковим законодавством.

З року в рік ми розширюємо спектр наших послуг.

Наразі наші партнери це відомі юристи, кадровики, які надають кваліфіковану підтримку нашим клієнтам.

Ми, як  компанія,  спеціалізуємось на обслуговуванні різноманітних сфер діяльності, включаючи оптову та роздрібну торгівлю, інтернет-магазини, стоматологічні клініки, будівництво, салони краси, онлайн-школи та ветеринарні клініки, аптеки.

Незалежно від специфіки вашого бізнесу, ми забезпечимо Вам необхідну  бухгалтерську підтримку та допомогу у вирішенні питань, які виникають під час ведення бізнесу.

Наша компанія  розуміє, що кожен бізнес має свої унікальні потреби та вимоги, тому пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наші послуги охоплюють повний спектр бухгалтерських операцій, включаючи ведення обліку, складання фінансової звітності, податковий облік та консультації з питань оптимізації податкових платежів.

Обирайте Бух*Сервіс як вашого надійного партнера у справах бухгалтерського обслуговування, і ми гарантуємо вам професійний підхід та результативну співпрацю для успішного розвитку вашого бізнесу.