Реєстрація та впровадження РРО

Ціни на реєстрацію РРО/ПРРО, консультацію та інші бухгалтерські послуги

Тема

Ціна грн.

Зареєструвати РРО/ПРРО від

1000

Консультація у офісі

2000

Консультація онлайн

1000

Вирішення проблемного питання

2500

Написати пояснення на запит податкової

від 1000

Поговорити з податковою (для тих хто не знає, що від нього хочуть)

750

Перехід з групи на групу

750

Повернути кошти з бюджету, взаємозалік між рахунками 1 заява

1000

Реєстрація ФОП

1600

Відкриття розр рахунку

300

Підготувати договір від

650

Заповнити договір

450

Змінити адресу реєстрації ФОП (адмін збір 230 грн включено в послугу)

1000

Виїз в податкову з підприємцем

1200

Прийом працівника (заява, наказ, труд. договір, повідомлення в податкову, штатний розпис +Наказ)

від 1000

Розблокування ПН від обсягу

від 3000

Перевірка оборотно-сальдової відомості перед поданням річного звіту (баланс, фін.результати)

2000

Подати річний звіт (Баланс, звіт про фін результати, декларація з податку на прибуток, мікропідприємство, мале підприємство)

200 у.е.

Звіти в статистику

індивідуально

Для фізичних осіб-підприємців (ФОП) в Україні впровадження РРО (Реєстратори розрахункових операцій) також є обов’язковим за певних умов. Ось кроки та особливості, які стосуються ФОП:

  1. Реєстрація як ФОП: Першим кроком для ФОП є реєстрація як фізичної особи-підприємця. Ця реєстрація зазвичай включає в себе отримання ідентифікаційного номера, вибір форми оподаткування, інші документи та процедури, які можуть залежати від специфіки діяльності ФОП.

  2. Вибір РРО: Після реєстрації ФОП може вибрати РРО від одного з виробників або постачальників, які мають ліцензію на виробництво РРО та їх програмного забезпечення.

  3. Реєстрація РРО: ФОП повинен зареєструвати свій РРО в Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва. Ця реєстрація включає надання інформації про РРО та ФОП-власника.

  4. Настройка та підключення РРО: Після реєстрації РРО, ФОП повинен налаштувати реєстратор відповідно до своїх потреб та інтегрувати його з обраною касовою програмою.

  5. Тестування та отримання сертифікату: Після підключення РРО, ФОП повинен пройти процедуру тестування РРО та одержати сертифікат, що підтверджує готовність до роботи з РРО.

  6. Постійна експлуатація: ФОП повинен використовувати РРО для реєстрації розрахункових операцій зі своїми клієнтами під час проведення торговельної або послугової діяльності.

  7. Звітність та зберігання даних: ФОП повинен вести облік усіх розрахункових операцій та забезпечити зберігання даних, включаючи звітність про їх діяльність, згідно з вимогами законодавства.

  8. Контроль з боку податкової служби: Податкова служба України може здійснювати перевірки щодо використання РРО та відповідності реєстраційним та податковим вимогам.

За порушення вимог щодо впровадження РРО, ФОП може стати об’єктом штрафів та санкцій з боку податкової служби. Тому важливо дотримуватися всіх законодавчих вимог та процедур для коректної реєстрації та використання РРО.